Novinky a otváracie hodiny

LETO 2019


Milé klientky, klienti, priatelia,

jar sa s nami lúči s letnými teplotami, a to opäť znamená, že všetci chystáme dovolenky a výlety. Náš salón funguje po dobu letných prázdnin ako obvykle v obmedzenej prevádzke, ale okrem sviatkov a záveru augusta bude otvorený nepretržite. Aj dvojtýždňová absencia Jean-Marieho na začiatku júla (od 05.07 - 22.07.2019) bude, tak ako minulý rok, vykompenzovaná prítomnosťou jeho kamaráta Erica z Francúzska, ktorý sa na Vás už teší!

Venujte, prosíme, pozornosť otváracím dňom a hodinám v priloženom kalendári.

Ako už bolo zmieňované v predchádzajúcom newsletter-i, do salónu dorazila novinka od Jean Louis David, šampón GO BLONDIE so zafírovým práškom a fialovými pigmentmi  na skrášlenie Vašej blond farby a neutralizáciu ich žltého nádychu. K rade GO COLOR zas pribudli tri masky s pigmentmi, ktoré Vám pomôžu intenzívnu farbu udržiavať aj doma. K dispozícii je samozrejme kompletná ponuka produktov JLD a Kérastase. Nezabudnite Vaše vlasy chrániť aj počas dovoleniek, slnečná rada SOLEIL je v plnom nasadení aj v cestovnom balení !!!
Najčerstvejším prírastkom do rodiny Kérastase je nočné hĺbkovo vyživujúce sérum 8H MAGIC NIGHT SERUM s úžasnou vôňou.
O vlasy sa môžete od teraz starať aj počas spánku!!!

Značka JLD si pre Vás na leto opäť pripravila malý darček. K nákupu dvoch a viacerých výrobkov od nás dostanete praktickú plážovú tašku s logom Mademoiselle JLD !!!

Neváhajte, zásoby sú samozrejme obmedzené.                   

Prajeme Vám krásne leto a tešíme sa na Vás !!!

Váš tím Jean Louis David Bratislava